Nominacja profesorska dla Prof. dr hab. inż. Roberta Króla Kierownika Katedry Górnictwa

Data: 27.03.2024

prof_krol.jpg

Wydział Geoinżynierii, Górnictwa i Geologii (W6) zyskał nowego profesora tytularnego. Nominację nadaną przez prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej otrzymał prof. Robert Król, obecny kierownik Katedry Górnictwa na W6 oraz przewodniczący Rady Dyscypliny Naukowej Inżynieria Środowiska, Górnictwo i Energetyka na Politechnice Wrocławskiej.Od 2018 roku kieruje pracami Stowarzyszenia Absolwentów Wydziału Górniczego Politechniki Wrocławskiej.

Biogram Profesora Roberta Króla z opisem osiągnieć oraz zawodowej działalności znajduje się na stronie pod adresem: https://pwr.edu.pl/uczelnia/aktualnosci/nominacje-profesorskie-dla-dwojki-naszych-naukowcow

Serdecznie gratulujemy!